Візит делегації УАН в Тайвань

14.12.2016 - 12:00

  На запрошення Асоціації винахідників і вчених  Китайської республіки з 13 по 20 грудня в Тайвані перебувала делегація Українських вчених  на чолі з президентом   УАН Олексієм Оніпко. Українські вчені прийняли участь в церемонії нагородження видатних винахідників і вчених спеціальними нагородами, ознайомились з діяльністю Тайванських університетів, підприємств.

  Зокрема, засновниця найбільшого в Азії буддистського благодійного фонду «Ци цзи», наставниця Майстер Чен Иєн (Dharma Master Cheng Yen)стала Почесним членом Української академії наук. Президент академії Олексій Оніпко особисто вручив наставниці диплом почесного члена академії в ході церемонії, яка пройшла 17 грудня в повіті Хуалянь, що на сході Тайваню, де знаходиться штаб-квартира цього благодійного фонду.

  За словами Олексія Оніпко, досягнення фонду «Ци цзи» в областях медицини і надання гуманітарної допомоги заслуговують високої поваги і визнання. З'єднання милосердя і високих технологій, яке буддистська організація успішно демонструє в своїх численних міжнародних акціях з надання гуманітарної допомоги, не тільки сприяє ефективному вирішенню нагальних проблем людей, а й стимулює розвиток науки і технології на Тайвані. Президент Української академії наук висловив також надію на те, що досвід тайванського буддистського благодійного фонду по ослабленню гуманітарних криз зможе бути застосований в Україні, де збройні конфлікти призвели до появи великої кількості біженців.

  Діяльність благодійного фонду «Ци цзи» високо оцінюється в світі. Чимале число людей вважає його зразком благодійної організації, яка демонструє гідні наслідування приклади милосердя і співчуття. Фонд має філії в різних країнах усього світу. Йому належить ряд медичних центрів, включаючи банк кісткового мозку, центр по вивченню стволових клітин і клініки, а також фабрики з виробництва харчових, текстильних та інших виробів, видавництво, теле- і радіомовні компанії та ін.