Міжнародна конференція «Відновлювальна енергетика» та «Першочергові заходи для виходу України із кризи» з нагоди Всесвітнього дню вітру «Global Wind Day»

15.06.2016 - 10:00
Всесвітній День вітру світова подія, яка проходить щорічно 15 червня. (див. http://www.cute-calendar.com/event/global-wind-day/15075.html).
Сьогодні вітроенергетика - це одна з галузей промисловості, яка інтенсивно розвивається в світі. В 2015 році в вітроенергетику інвестовано більше 100 млрд. дол.
Розвиток вітроенергетики вирішує багато проблем енергетичного,  економічногого, екологічного та стратегічного характеру.
Впровадження альтернативних джерел енергії - суттєвий чинник подолання соціально-економічної кризи в Україні.
Для залучення уваги громадськості, Уряду, політиків, енергетичних компаній до широкомасштабного використання поновлювальних джерел енергії, Українська академія наук проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Відновлювальна енергетика» та «Першочергові заходи для виходу України із кризи».
В конференції приймають участь науковці, народні депутати, керівники міністерств та підприємств.
Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі конференції та разом відсвяткувати День вітру.

Конференція відбудеться 15 червня 2016 року в Актовій залі Української академії наук за адресою: м. Київ, вул. Семашка 13, актова зала Української академії наук ( м.«Житомирська»).

Реєстрація учасників – 10:00, початок конференції – 10:30.

Бажаючим виступити потрібно надіслати на uaninfo@ukr.net назву доповіді та прізвище доповідача.
Матеріали конференції будуть опубліковані в журналах: «Проблеми інноваційного і інвестиційного розвитку», «ВіР, Наука і техніка» та «Новини енергетики».
 
До уваги ЗМІ!
Для акредитації просимо надати назву ЗМІ та ПІБ журналіста uaninfo@ukr.net, тел. для довідок – +38 (044) 424-51-81, 424-65-99
 

Програма конференції