Бондаренко Віталій Андрійович

Дата народження: 

13.04.1001

Обраний академіком Української академії наук у 2009 році по відділенню економіки і управління, отримав вчене звання доктора економіки у 2009 році

Депутат Обухівської міської ради Київської області, Голова постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів Обухівської міської ради, заступник  керівника секції економіки, промисловості і підприємництва Української академії наук.

Народився 13 квітня 1972 року.

Громадянин України.

Освіта: здобув вищу освіту у 2001 році, навчаючись у Київському інституті внутрішніх справ при національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація «Юрист». З 2009 року навчається у Національній академії державного управління при Президентові України, де здобуває другу вищу освіту на факультеті «Суспільно-політичний розвиток» за спеціальністю «Публічна політика та управління». В 2001 році пройшов навчання у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» на факультеті «Відкрита вища школа політичного лідера» за програмою «Менеджмент та адміністрування в сфері місцевого самоврядування».

Трудова діяльність: з 2000 року проходив стажування та працював у Київській кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури. З 2001 року – у Господарському суді м. Києва та Верховній Раді України в аналітично-експертному відділі.

Наукові досягнення: Доктор економіки, академік Української академії наук. Автор монографії у галузі менеджменту: «Перспективи розвитку менеджменту та нового управлінського курсу в Україні», яка видана у вигляді книги. Працюючи в Українській академії наук на посаді заступника керівника секції економіки, промисловості і підприємництва брав активну участь у розробці положень, щодо формування бюджету державних організацій та підприємств, має публікації у періодичних виданнях, тісно співпрацює з вченими Української академії наук.