Будюк Юрій Григорович

Дата народження: 

22.11.1977

Обраний академіком Української академії наук у 2009 році по відділенню економіки і управління, отримав вчене звання доктора економіки у 2009 році.

Депутат Обухівської міської ради Київської області, голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища Обухівської міської ради. Керівник секції економіки, промисловості і підприємництва  Української академії наук.

Народився 22 листопада 1977 року у м. Києві.

Громадянин України.

У 1997 році в Київському промислово-економічному коледжі здобув спеціальність «комерційна діяльність». З 2001 року продовжив навчання і у 2006 році в Київському національному університеті внутрішніх справ отримав вищу освіту за спеціальністю «правознавство», кваліфікація «юрист». У 2009 році розпочав навчання в Національній академії державного управління при Президентові України для отримання другої вищої освіти за спеціальністю «Публічна політика та управління». Також у 2011 році пройшов навчання у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» на факультеті «Відкрита вища школа політичного лідера» за програмою «Менеджмент та адміністрування в сфері місцевого самоврядування».

Доктор економіки, академік Української академії наук.

Також являється фахівцем з оцінки та продажу державного майна в процесі приватизації.

Трудову діяльність розпочав у 1999 році приватним підприємцем. З 2002 року працював на посаді начальника відділу по контролю за роботою об’єктів транспортної інфраструктури, що становлять підвищену небезпеку  КП «Екотранс» Київської міської державної адміністрації. На даний час являється співзасновником підприємств, які займаються юридичною та консалтинговою діяльністю.

Протягом трудової діяльності активно займається питаннями економічного розвитку підприємств. Являється автором монографії в галузі економіки «Стратегія реалізації державної політики по залученню іноземних інвестицій в економіку України», має публікації у періодичних виданнях, тісно співпрацює з вченими Української академії наук.