Дубовик Анастасія Володимирівна

Дата народження: 

15.08.1987

   Обрана академіком Української академії наук у 2015 році по відділенню економіки і управління.
Засновник, директор ТОВ " Комфорт-Сіті ”, здобувач наукового ступеню кандидата наук з державного управління  Академії муніципального управління.
   Народилася 15 серпня 1987 року в селі Червона Поляна  Чаплинського району Херсонської області в сім'ї колгоспників.
В 1993 році пішла у перший клас Червонополянської середньої загальноосвітньої школи . В 2004 році закінчила Червонополянську загальноосвітню середню школу. В 2005 році поступила до  Київського національного лінгвістичного університету на економіко-правовий факультет.
У червні 2014 року закінчила економіко-правовий факультет Київського національного лінгвістичного університету за спеціальністю «Менеджмент організації і адміністрування», здобувши кваліфікацію спеціаліста з менеджменту організації та адміністрування, фахівця ефективності підприємництва.
Трудову діяльність розпочала у 2005 році вчителем німецької та англійської мови Червонополянської середньої загальноосвітньої школи.
   У 2012 році заснувала та була призначена директором ТОВ «Комфорт-Сіті», основним видом діяльності є агентство нерухомості.
За її безпосередньої участі готувалися пропозиції щодо реформування освітньої галузі України, аналіз наукового розвитку навчальних закладів Херсонської області, розробка механізмів забезпечення вимог у роботі шкіл , методи стимулювання ефективності запровадження нових програм навчання в школах України, методи інноваційного підходу в роботі галузі освіти.
    Протягом останніх трьох років своєї трудової діяльності активно займається питаннями науково-технічного прогресу у сфері нерухомості. Тісно співпрацює з вченими Української академії наук та інших наукових установ. Має понад 10 наукових рефератів, статей та рекомендацій, в яких висвітлює теоретичні і практичні засади інноваційної діяльності агентств нерухомості. Її роботи досліджують економічний  розвиток та  ефективність роботи підприємництва України, менеджмент організації та адміністрування.
   Дубовик А.В. притаманні висока активність, творчий пошук, природна ініціативність, багата внутрішня культура, високий рівень відповідальності, уміння працювати на результат. Анастасія Володимирівна має високий авторитет  і користується повагою серед колег по роботі та бізнес-партнерів завдяки своїй невтомній працелюбності та цілеспрямованості.