Загребной Вадим Миколайович

Дата народження: 

31.05.1957

Обраний  академіком  Української академії наук у 2010 році по відділенню економіки і управління, отримав вчене звання доктора філософії по економіці у 2010 році. Генеральний директор моторного (транспортного) страхового бюро.

Народився 31 травня 1957 р. в Автономній Республіці Крим. Громадянин України. Освіта вища.  У 1979 році закінчив факультет автоматики і телемеханіки Севастопольського приладобудівного інституту. З жовтня 1979 року по березень 1992 року працював на Київському заводі електронних обчислювальних машин («Електронмаш»). Працюючи на підприємстві «Електронмаш», закінчив заочну аспірантуру при Київському інституті автоматики. Закінчив річний курс для менеджерів і директорів при Раді Міністрів України. Володар диплома Вищої Школи Менеджерів.

З 1992 по грудень 1994 року – Голова правління Страхового закритого акціонерного суспільства «Фактотум». З 1994 року по 2001 рік – Голова правління АТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO). У 1997 році нагороджений ексклюзивним знаком «Кращий страховик року», а також щорічно з 1998 по 2000 рік – Лауреат в номінації «Кращий страховик року». Нагороджений нагрудним знаком Ліги страхових організацій України «За високі досягнення у галузі страхування».

За бездоганну репутацію в бізнесі відзначений почесною нагородою «Золотий ягуар» Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття». За професійні досягнення і особистий внесок в розвиток економіки України нагороджений дипломом видавничого проекту «Економісти України. Лідери вітчизняної економіки». З травня 2001 року по вересень 2003 року - Голова правління ЗАТ «Страхова компанія «Київ», член ради директорів Корпорації «Страхова група «Гарант».

У 2002 році закінчив магістрат економіки і управління бізнесом в Міжрегіональній Академії управління персоналом (МАУП, м. Київ), магістр, спеціальність – менеджмент організацій. З 2003 року по 2004 рік  - Голова Правління ЗАТ «Страхова компанія «Надра-життя». З серпня 2004 року по теперішній час – Голова Правління ПАО «Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС».

Під керівництвом В.Загребного  компанія демонструє стабільну динаміку зростання, щорік упевнено підвищує свої фінансові і рейтингові показники.  При цьому компанія утримує  досить високий рівень страхових виплат – 38%.  У 2009 році «БРОКБІЗНЕС» підтвердила якість сервісу компанії сертифікатом відповідності Системи менеджменту якості ISO 9001:2008 і стала першою з українських страхових компаній, яка отримала цей сертифікат.

З 1995 року по вересень 2003 року – Член Правління Ліги страхових організацій України (обраний і переобраний на Всеукраїнському з'їзді страховиків).    З 1997 року по 2001 рік - член Президії Моторного (транспортного) страхового бюро України. З 2007 року – член Правління, а з листопада 2009 року – член Ради Ліги страхових організацій України.          З листопада 2008 року – член Ради Будівельного Страхового Пулу.

З грудня 2009 року – член Президії Моторного (транспортного) страхового бюро України. Має 14 технічних винаходів і друкарських робіт. Також В.Загребной є Лауреатом Державної премії України у сфері науки і техніки, автором понад 50 аналітичних статей про розвиток страхування в Україні і низки робіт з технічних спеціальностей. Має значний досвід участі з доповідями в міжнародних конференціях: «Страхування транспортних ризиків в СНД і країнах Балтики» інституту Адама Сміта, 1998г., Відень, Австрія; «Можливості страхування в чорноморських державах», Retail Financial Services IBC Conferences Ltd, Стамбул, Туреччина, 1998 рік; Міжнародна конференція в Празі, 1999 рік; Міжнародний Форум інституту Адама Сміта з 2008 по 2009 рр. (Київ); Міжнародний Ялтинський фінансовий Форум з 2006 по 2011 рр. (Ялта, Крим), Міжнародна конференція «Страхування в Центральній Азії», 2010г., (Алмати, Казахстан) та інші. За результатами  Всеукраїнського конкурсу «Лідер страхового ринку-2009 року» В.Загребной отримав титул «Кращий топ-менеджер страхового ринку»,  а також диплом в номінації «Особистість страхового ринку» за версією газети «Бізнес». 

У 2009 році Вадим Загребной  став лауреатом Загальнонаціональної програми «Людина року-2009» в номінації «Лідер страхового ринку».        За підсумками 2010 року Вадим Загребной увійшов до ТОП-3 результативних менеджерів страхового ринку України. Кращих Топ-менеджерів фінансового сектору визначило рейтингове агентство «Експерт-рейтинг» спільно з журналом «Експерт Україна». У 2010 році Голові правління Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» Вадиму Загребному за розробку і впровадження унікальної інноваційної програми отримання страхових відшкодувань «Зручна виплата», яка не має аналогів в Україні, присуджена почесна Міжнародна «Нагорода тисячоліття» (The International Millenium Award»).

За результатами 2010 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Лідер страхового ринку-2010» за версією журналу «Банкиръ» одразу в трьох номінаціях: «Найбільш інформаційно-активна компанія», «Компанія з високим рівнем репутаційного маркетингу», «Лідер ринку з впровадження інноваційних продуктів».

Життєвий принцип, який допомагає досягати поставлених цілей: «Матеріалізувати можливо лише те, у що щиро віриш»…