Лук’янов Ігор Вікторович

Дата народження: 

08.10.1972

Обраний академіком Української академії наук у вересні 2011 року, магістр економіки з 2007 року, доктор філософії по економіці з серпня  2011 року.

Начальник головного управління справами Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Народився 8 жовтня 1972 року в місті Полтава. Має чотири вищі освіти. Закінчив у 1993 році Полтавське вище військове училище зв’язку за спеціальністю “Інженер з експлуатації засобів зв’язку”, у 1997 році – Українсько-фінський інститут менеджменту і бізнесу за спеціальністю “Фінанси і кредит”, у 1999 році – Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю “Правознавство”, у 2007 році – Українську державну академію залізничного транспорту та здобув звання магістра економіки.

Трудову діяльність розпочав в органах Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України. З 2002 року працював на керівних посадах у комерційних, а потім державних підприємствах, з 2005 року – помічник Голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку. На сьогодні обіймає посаду начальника Головного управління справами Державної адміністрації залізничного транспорту України, є першим заступником Голови Спостережної ради АБ “Експрес-Банк”.

За  активну  позицію в суспільстві  в 2007 році нагороджений знаком “Залізнична Слава” ІІІ ступеня, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України,  у 2011 році – орденом “За заслуги” ІІІ ступеня. Упродовж трудового життя Лук’янов І.В. поєднує свою роботу з науковою діяльністю.

За період з 1997 року по теперішній час підготував близько тридцяти наукових робіт та статей, які опубліковані в періодичних та в спеціалізованих  наукових виданнях. У липні 2011 року закінчив роботу над монографією в галузі економіки і фінансів на тему: “Іноземні інвестиції в економіку України у перехідний період”, яку захистив та здобув вчене звання доктора філософії по економіці.

Бере активну участь у науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах, круглих столах на економічно-фінансову тематику.

Тісно співпрацює з вченими відділення економіки і управління Української академії наук. Захоплення: кіно, фалеристика.