Попченко Юрій Валентинович

Дата народження: 

01.05.1979

        Обраний академіком Української академії наук у 2013 році по відділенню економіки і управління.
       Лісничий Рихтянського лісництва Дніпровсько -Тетерівського
державного лісомисливського господарства, агроном по захисту рослин.
       Народився 01 травня 1979 року в сім’ї військовослужбовців у м. Артем Приморського краю Російської Федерації. Українець. У 1986 році пішов в перший клас середньої школи № 3  м. Артем, а у 1996 році закінчив середню школу ім. О.П.Довженко м. Сосниця Чернігівської області, у цьому ж році поступив до Чугуєво-Бабчанського державного лісового технікуму на факультет лісового господарства. В 1999 році закінчив повний курс названого технікуму за спеціальністю молодший спеціаліст лісового господарства. У 2000 році поступив до Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва, на факультет захисту рослин.  В 2006 р. закінчив повний курс університету за спеціальністю захист рослин та здобув кваліфікацію агронома по захисту рослин. У червні 2013  року розпочав  роботу над науковою працею в галузі економіки і фінансів на тему: “ Інвестиційна діяльність – складова економічного розвитку країни ”, на здобуття вченого  ступеня доктора філософії з економіки у докторантурі Міжрегіональної Академії управління персоналом.
     Трудову діяльність розпочав у серпні 1999 року майстром лісу Жовтневого держлісгоспу ДЛГО «Харківліс». З червня 2001 року працював майстром лісу Бабаївського лісництва ДЛГО «Харківліс» . З 2002 по 2003 роки працював водієм-експедитором в  ООО «Верона ЛТД». З 2004 по 2004 рок працював комплектувальником товару на ПП «Дігма». В 2004 році працював робітником торгового залу в «Метро Кеш енд Кері Україна». З 2006 по 2007 роки працював каменярем в  ТОВ «БК «Форт-Пост». З 2010 по 2011 роки працював майстром лісу в Рихтянському лісництві Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства. З 2011 року  по теперішній час  працюю лісничим Рихтянського лісництва Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства.
        За його безпосередньої участі готувалися пропозиції щодо реформування лісового господарства, аналіз економічного розвитку підприємств лісового господарства, механізми забезпечення агрономічних вимог при вирощуванні молодих лісових насаджень, методи стимулювання еколого-економічної ефективності лісовикористання»
Протягом трудової діяльності активно займається питаннями науково-технічного прогресу на підприємствах лісового комплексу. Тісно співпрацює з вченими Української академії наук та інших наукових установ. Має понад 10 наукових рефератів , статей та рекомендацій, в яких висвітлює теоретичні і практичні засади інноваційної діяльності підприємств лісового господарства, Його роботи досліджують економічний  розвиток лісової промисловості держави.
Попченку Ю.В. притаманні висока активність, цілеспрямованість, творчий пошук, природна ініціативність, багата внутрішня культура, високий рівень відповідальності, уміння працювати на результат. У колективах, де працював, Юрій Валентинович має високий авторитет  і користується повагою серед колег по роботі та керівництва завдяки своїй невтомній працелюбності та цілеспрямованості.