Скриньковський Руслан Миколайович

Дата народження: 

09.05.1983

  Член-кореспондент УАН (2010), відділення економіки і управління; кандидат економічних наук (2014); академік Міжнародної Кадрової Академії (2014), акад. радник Інженерної академії України (2011), член екон. комісії Наукового товариства ім. Шевченка (2010), член Української асоціації економістів-міжнародників (2010).

  Народився 09.05.1983 р. у м. Львові, де і сьогодні проживає; українець, громадянин України. Має дві вищі освіти. У 2005 р. закінчив з відзнакою Нац. ун-т “Львівська політехніка” за спец. “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності” (магістр з менеджменту). Згодом здобув вищу освіту в ПВНЗ “Львівський університет бізнесу та права” за спец. “Фінанси і кредит” (магістр з фінансів і кредиту; диплом з відзнакою). Протягом 2014 р. підвищив кваліфікацію у МІПК ВНЗ Укоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі” зі спец. “Міжнародна економіка”. Проходив стажування за кордоном, зокрема на фірмі Mercedes-Benz – Autohaus Russ & Janot GmbH (Німеччина, 2005).

  Місце праці: 2009-2013 рр. – Нац. ун-т “Львівська політехніка” (каф. менеджменту і міжнародного підприємництва); з 2013 р. – ПВНЗ “Львівський університет бізнесу та права” (сьогодні – доцент каф. економіки підприємств та інформаційних технологій, директор Центру професійної освіти).

  Основні наукові напрями: діагностика діяльності підприємств та освітньо-фаховий потенціал персоналу. Автор (співавтор) понад 150 наукових та навч.-методичних праць у сфері економіки та менеджменту, в т.ч. 9-х монографій; активний учасник наукових заходів (конференцій, семінарів, з’їздів тощо), а також конкурсів загальнодержавного масштабу.

  Нагороди: Почесна грамота Львівської обласної державної адміністрації (2011, 2013); цінний подарунок Львівської обласної ради (2012); грамоти – Департаменту освіти і науки Львівської ОДА (2012, 2013), Департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської ОДА (2013), Департаменту економічної політики Львівської міської ради (2012); подяки – Східноєвропейського агентства розвитку (Словаччина, 2013), Вищої школи публічної та індивідуальної безпеки “Апейрон” (Польща, 2013), Міжн. комітету по боротьбі з організованою злочинністю, тероризмом та корупцією (Словаччина, 2013, 2015), орденом “Зірка “Патріот України” (Міжн. проект “Україна й українці – цвіт нації, гордість країни”, 2013) та ін.; відзначений багатьма громадськими організаціями та ВНЗ України.     Включений у книги: “На ниві української науки. До 165-річчя Львівської політехніки” (2009), “Велич та пошана. Україна 1991–2011” (присвяч. до 20-річчя Незалежності України), “Національні лідери Украни” (2013), “Ukraine and Ukrainians – flower of the nation, pride of the country” (2013), “Золотий фонд нації” (2014) та ін.

Руслан Скриньковський став Лауреатом Премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради (2015)

  13 листопада 2015 року з нагоди Всесвітнього дня науки науки в ім’я миру та розвитку у Львівському будинку вчених відбулись урочистості з нагоди вручення Премій Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради працівникам наукових установ НАН України та ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Львівської області. Захід відбувся за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега СИНЮТКИ.

  Вітаючи присутніх науковців від імені голови Львівської обласної ради Петра КОЛОДІЯ, депутатів Львівської обласної та місцевих рад, від усієї громади Львівщини, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав КАЧМАРИК висловив, зокрема, слова вдячності і поваги науці галицькій, львівській і тим, хто творить науковий продукт, хто працює заради майбутнього.

  Відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації № 623/0/5-15 від 15.10.2015 р. “Про обласні премії для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації у 2015 році” обласну премії здобув – кандидат економічних наук, член-кореспондент УАН, доцент кафедри економіки підприємств та інформаційних технологій, директор ЦПО Львівського університету бізнесу та права РУСЛАН СКРИНЬКОВСЬКИЙ.

  З врученням обласної Премії Руслана СКРИНЬКОВСЬКОГО привітав професор, завідувач кафедри технологій управління Національного університету “Львівська політехніка” Роман ФЕЩУР.

 На завершення голова ЗНЦ НАН України і МОН України, академік НАН України Зіновій НАЗАРЧУК побажав усім здоров’я, щастя, творчого натхнення задля плідної праці на благо України та нових відкриттів в ім’я науки.