Трагічна новина! Не стало академіка Романа Дяківа

10.06.2020 - 13:30

10 червня 2020 року

Як важко даються ці слова,- не стало Романа Дяківа…

Сьогодні в ночі ТИ все-таки покинув нас.. пішов не в небуття, - у Вічність.. відкривати нові шляхи.. шукати нових Знань та прославляти свою Батьківщину в інших Просторах..

Хвороба довго тримала та краяла твоє змучене тіло..

Довгі місяці, опираючись на Родину, нескорена Душа Козака і Дух справжнього Лицаря,  Патріота - українця боролися  з недугою..

Але…але…але…

Здається зовсім недавно ТИ ділився своїми новими задумами, готувався до занурення в процес народження нового фундаментального твору (можливо, самого важливого в Твоєму житті)… проводив перемовини стосовно нової роботи..

Останнім часом (коли обірвався зворотній зв'язок телефоном), важкі думки може десь й закрадалися.., але віра в Твоє Життєлюбство. вміння справлятися з незгодами і труднощами, в силу Волі молотобійця (в юності) й Козака, - відганяли такі  передчуття..

Здається, ТИ, дорогий колего й Друже, не встиг насолодитися відчуттям зрілого віку (народився 24 квітня 1940р)..  Молода енергія, запал вірували  в Тобі, Світлі Задуми невгамовної   душі обіцяли нового твого буття.. А нам, разом з Тобою,- неспокійне творче життя – так притаманне Тобі - справжньому вченому - енциклопедисту, яким Ти був і залишишся назавжди ..

А Країна  втратила ще одного справжнього Патріота, щирого Українця, без перебільшення - Воїна Світла..

Наше Співчуття Родині пана Романа..

Сумуємо разом з Вами..

Мабуть, Богові потрібно почути Правду про Україну з Чистих вуст..

 

Члени Президії Української Академії наук
Колеги, друзі

Біографія Романа Дяківа