Туз Олександр Григорович

Дата народження: 

15.09.1972

  Обраний академіком Української академії наук у 2015 році по відділенню економіки і управління.
  Розробник державної науково-технічної програми "Виробництво легкових, малотонажних , пасажирських та інших перспективних моделей екомобілів."
  Розробник державної цільової програми "Екотранспорт - найбільш ефективний шлях розвитку транспорту України"
  Генеральний директор ТОВ  «Завод ТИТАН».
  Член Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України, здобувач наукового ступеня доктора філософії з економіки докторантури Міжрегіональної Академії управління персоналом.
Народився 15 вересня 1972 року в селі Маринівка Доманівського району Миколаївської області в сім'ї колгоспників. В 1979 році пішов у перший клас середньої школі № 219 у м.Києві. В 1989 році закінчив десять класів середньої школі № 219 у м.Києві та поступив на навчання до Київського національного економічного університету на факультет  економіки і управління. У червні 1994 року закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Економіка і управління в торгівлі», здобувши кваліфікацію економіст – організатор. У 2012  році підготував наукову працю в галузі економіки і фінансів на тему: “Основні джерела інвестиційної діяльності  держави в умовах ринкової економіки”. У вересні 2014 року отримав дозвіл на здобуття вченого  ступеня доктора філософії з економіки у докторантурі Міжрегіональної Академії управління персоналом.
  Трудову діяльність розпочав у червні 1994 року, як молодий спеціаліст, в ТОВ «Агротехсервіс» в якості економіста. З листопада 1996 року  працював директором ТОВ «Агротехсервіс». У березні 2002 року перейшов на роботу в корпорацію «УкрАвто» на посаду керуючого. З жовтня 2004 року генеральний директор ТОВ «Еколоджи».З березня 2005 року керівник відділу продажу Nissan  ТОВ «Кий-Авто».З жовтня 2006 року керівник відділу trade-in Audi  ТОВ «Ауди-Юг».З листопада 2007 року по сьогоднішній день генеральний директор ТОВ  «Завод ТИТАН».
  За його безпосередньої участі готувалися пропозиції щодо реформування транспортної галузі України, аналіз економічного розвитку підприємств транспорту, розробка механізмів забезпечення природоохоронних вимог у роботі автомобільного транспорту , методи стимулювання еколого-економічної ефективності запровадження електротранспорту в Україні, методи інвестування в економіку держави.
  Протягом трудової діяльності активно займається питаннями науково-технічного прогресу на підприємствах транспортної сфери. Тісно співпрацює з вченими Української академії наук та інших наукових установ. Має понад 12 наукових рефератів , статей та рекомендацій, в яких висвітлює теоретичні і практичні засади інноваційної діяльності підприємств транспортного господарства, Його роботи досліджують економічний  розвиток автотранспортної інфраструктури України.
  Тузу О.Г. притаманні висока активність, цілеспрямованість, творчий пошук, природна ініціативність, багата внутрішня культура, високий рівень відповідальності, уміння працювати на результат. У колективах, де працював, Олександр Григорович має високий авторитет  і користується повагою серед колег по роботі та керівництва завдяки своїй невтомній працелюбності та цілеспрямованості.