Шоломицький Володимир Васильович

Дата народження: 

28.07.1982

Обраний академіком Української академії наук у   2015 році по відділенню економіки і управління.
Перший заступник – керівник медичної служби  «Національної медичної палати України», здобувач магістра в Українсько – Російському інституті менеджменту та бізнесу ім. Б.Хмельницького за напрямом Адміністративний менеджмент,  здобувач вченого ступеню доктора філософії з менеджменту та охорони здоров’я докторантури Міжрегіональної Академії управління персоналом.
Народився 28 липня 1982 року в м. Києві. В 1989 році пішов у перший клас середньої школі № 164 у м.Києві. В 1999 році закінчив одинадцять  класів середньої школі № 164 у м.Києві та поступив на навчання до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця на стоматологічний факультет. У червні 2004 року закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Стоматологія», здобувши кваліфікацію лікар - стоматолог. У вересні 2015 року отримав дозвіл на здобуття вченого ступеню доктора філософії з менеджменту та охорони здоров’я докторантури Міжрегіональної Академії управління персоналом.
Трудову діяльність розпочав у червні 1999 року, як формувальник в ВАТ «Київметробуд» здобувши 3 розряд, в 2001 році став президентом БО “Благодійний фонд розвитку інвалідного спорту “Діброва”, в 2003 році комерційний директор ТОВ “ВейТранс”. З 2009 до 2011 року – головний лікар Медико-санітарної частини ДП “Здоров’я” ВАТ “Науково-виробниче підприємство “Більшовик”. З 2013 до 2014 року – начальник медично-методичної служби ДП “Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України”. З червня 2014 року перший заступник – керівник медичної служби  «Національної медичної палати України» по сьогоднішній день.
       За його безпосередньої участі готувалися пропозиції щодо реформування медичної галузі України, аналіз економічного розвитку медичних підприємств, розробка механізмів забезпечення галузі медичним устаткуванням, методи інвестування в економіку держави.
Протягом трудової діяльності активно займається питаннями науково-технічного прогресу на підприємствах медичної сфери. Тісно співпрацює з вченими Української академії наук та інших наукових установ. Має понад 10 наукових рефератів, статей та рекомендацій, являється співавтором методичних посібників на тему: «Нормативно-правове регулювання медичного забезпечення у сфері дорожнього руху» та «Методика надання домедичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах»,
в яких висвітлює теоретичні і практичні засади інноваційної діяльності підприємств охорони здоров`я. Його роботи досліджують економічний розвиток охорони здоров`я України.
Шоломицькому В.В. притаманні висока активність, творчий пошук, природна ініціативність, багата внутрішня культура, високий рівень відповідальності, уміння працювати на результат. У колективах, де працював, Володимир Васильович має високий авторитет  і користується повагою серед колег по роботі та керівництва завдяки своїй невтомній працелюбності та цілеспрямованості