14 грудня, делегація УАН взяла участь у церемонії нагородження винахідників Китайської республіки

14.12.2015 - 15:30

На запрошення Асоціації Винахідників Китаю, 14 грудня, делегація УАН взяла участь у церемонії нагородження винахідників Китайської республіки.

На церемонії віце-президент Китайської Республіки Тайвань - У Дунь І (Wu Den-yih) вручив спеціальні призи президенту УАН - Олексію Оніпко, директору інституту інноваційного будівництва УАН - Аллі Єсипенко та директору видавництва, віце-президенту УАН - Андрію Оніпко.

У свою чергу президент УАН вручив дипломи почесних членів академії:

1. Фен Мін Ши (Feng-Ming Shih) - автор 25 міжнародних патентів, лауреат золотих і срібних медалей на виставках США, Тайваню і Россії. Засновник ряду успішних компаній.

2. Хсін Пан Хсі (Hsing-Pang Hsieh) - хімік, вчений і винахідник в галузі біотехнологій та фармацевтики. Директор Національного Інституту біотехнологій та фармацевтики Тайваню.

3. Йа Лі Ван (Ya-Li Wang) - відома міжнародна журналістка, громадський діяч. У 2012 разом з першою Леді Тайваню брала участь у створенні відділення для лікування дітей від раку в одній з лікарень Тайваню.

Відбулося обговорення співробітництва між Українською Академією Наук і Тайваньських вчених і винахідників. Затверджений план робіт на 2016 рік.
Учасники зустрічі відзначили важливість співпраці УАН і Тайванського Товариства вчених і винахідників для зміцнення дружби між народами України та Китайської Республіки Тайвань.

Президент УАН Олексій Оніпко у своєму виступі відзначив важливість розширення співпраці. Він, зокрема, сказав: "Наука не знає кордонів, є тільки межі наших знань. Розширюючи межі пізнань, ми тим самим збільшуємо багатство кожного з нас".

Олексій Оніпко висловив сподівання й упевненість у розширенні та успіху інноваційного співробітництва.