5 грудня в Українській академії наук (УАН) відбудеться відкриття Виставки Заслуженої художниці України, академіка УАН Оксани Чепурної

 

В колекції робіт львівської Майстрині будуть представлені твори з її циклу «Вічність Трипілля» (кераміка) та інші обрані роботи.

На попередніх презентаціях та творчих звітах Авторки її роботи завжди викликали захоплення глядацької аудиторії, схвальні відгуки прискіпливої Преси та колег по цеху – митців й позитивні  рецензії критиків.

А зараз,  задоволення від спілкування з талановитим митцем та світом її чарівних робіт зможуть розділити, також, й науковці Української академії наук, запрошені гості Академії та мешканці  Академмістечка.

Відкриття Виставки відбудеться о 15-тій годині в Актовій залі УАН за адресою – м. Київ, вул. Семашка, 13 (3-тій поверх).

Передбачається, що  Виставка  відкриє цикл творчих заходів Мистецької Вітальні - звітів членів Відділення мистецтв та культури Української академії наук, багато з яких будуть присутні та вітатимуть талановиту колегу – авторку та господиню Заходу, - пані Оксану Чепурну!

До зустрічі у нашій Мистецькій Вітальні!