Вилгін Євген Аркадійович

Дата народження: 

29.05.1982

       Обраний академіком Української академії наук у 2013 році по відділенню економіки і управління.
       Комерційний директор української інвестиційно-девелоперської компанії «ТРОЙКА КАПІТАЛ ГРУП».
        Народився 29 травня 1982 року (м. Донецьк); громадянин України, освіта вища, Київський Національний університет внутрішніх справ у 2008 році, заочне відділення спеціалізація «правознавство», кваліфікація «юрист».
         Кандидат наук з державного управління.
         Трудову діяльність розпочав у 2003 році на посаді юриста Центру сприяння розвитку малого та середнього бізнесу у Дарницькому районі м. Києва.
З 2005 року по 2010 рік працював на посаді директора приватного підприємства «АРКАДІЯ».
З 2010 року по 2012 рік займався підприємницькою діяльністю в сфері комерційної нерухомості та розвитку малого і середнього бізнесу  в Дарницькому районі м. Києва.
З 2012 року по теперішній час обіймає посаду комерційного директора та є учасником товариства з обмеженою відповідальністю «ТРОЙКА КАПІТАЛ ГРУП». Також входить до складу учасників інших товариств з обмеженою відповідальністю,  сферою діяльності яких є інвестування, будівництво і створення сучасних торгівельно-офісних центрів та інших об’єктів комерційної нерухомості.
З 2011 року по 2013 рік навчався в аспірантурі Академії муніципального управління.
У вересні 2013  року Вилгін Є.А. захистив кандидатську дисертацію на тему: “Модернізація механізмів державного регулювання інноваційних процесів в Україні”.  На підставі прилюдного захисту дисертації йому було присуджено науковий ступінь кандидата  наук з державного управління.
         За його безпосередньої участі були підготовлені  пропозиції з розробки програм щодо модернізації механізмів державного регулювання інноваційних процесів та практичних рекомендацій з удосконалення інноваційної політики держави.
Рекомендації Вилгіна Є.А. щодо вдосконалення елементного складу механізмів державного регулювання інноваційних процесів використано в діяльності Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України. Пропозиції щодо формування програмних документів інноваційного розвитку Київської області використані в роботі Київської обласної державної адміністрації.
Протягом трудової діяльності активно займається питаннями науково-технічного прогресу в бізнесі, економічного розвитку підприємств. Тісно співпрацює з вченими Української академії наук та інших наукових установ. Має близько 10 наукових публікацій у періодичних та наукових виданнях. Являється автором ряду наукових статей, в яких висвітлює теоретичні і практичні засади інноваційної діяльності підприємств, типи і складові інвестиційної, інноваційної політики, переходу економіки на ринкові умови розвитку, джерела та методи пошуку інноваційних ідей, етапи планування та управління інноваційними процесами.
Вилгіну Є.А. притаманні висока активність, цілеспрямованість, творчий пошук, природна ініціативність, багата внутрішня культура, високий рівень відповідальності, уміння працювати на результат. У колективах, де працював, Євген Аркадійович має високий авторитет  і користується повагою серед колег по роботі та керівництва завдяки своїй невтомній працелюбності та цілеспрямованості.