Віце-Президенти

    

                                 
     Даниленко Анатолій Степанович – віце-президент.

Обов’язки: координація наукових досліджень та фахових відділень у галузі економічних, аграрних, медико-біологічних, хімічних наук, охорони навколишнього середовища, організація зв’язків з вищими навчальними закладами, державними і законодавчими органами.

   Лівінський Олександр Михайлович – віце-президент.

Обов’язки: координація наукових досліджень та фахових відділень у галузі фізико-технічних, будівельних, суспільних і гуманітарних наук, підготовка та атестація наукових кадрів, розвиток культури і спорту.

 Дудченко Микола Олексійович – віце-президент.

Обов’язки: розвиток регіональної структури УАН, координація діяльності регіональних відділень.

  Аль-Ріфаї Нізар Мохамедович – віце-президент.

Обов’язки: організація міжнародних та зовнішньоекономічних зв’язків, реалізація міжнародних угод, координація участі установ УАН в міжнародних програмах ООН, ЮНЕСКО, ЮНІДО.

  Березанський Віктор Іванович – віце-президент.

Обов’язки: координація наукових досліджень та фахових відділень у галузі енергетики і машинобудування, промислово-виробнича діяльність підприємств та інститутів УАН, впровадження наукових розробок.

  Оніпко Андрій Олексійович – віце-президент.

Обов’язки: організація редакційно-видавничої діяльності, конференцій, роботи господарських підрозділів, апарату Президії, конфернц-залу УАН,  матеріально-технічного, інформаційного забезпечення та засобів зв’язку.