Онлайн круглий стіл «Подолання проблем, пов'язаних з пандемією: практичні дії фахівців, влади і бізнесу»

23.12.2020 - 20:45

15 грудня 2020 відбувся круглий стіл «Подолання проблем, пов'язаних з пандемією: практичні дії фахівців, влади і бізнесу». Організаторами виступили Київська торгово-промислова палата спільно з Українською Академією наук (УАН), Радою з екологічної безпеки та Громадським об'єднанням «Український Альянс».

Епідемія і темпи її поширення, катастрофічно впливають на всі системи життєдіяльності держави, загрожують глобальними наслідками і вимагають адекватного реагування, мобілізації спільних зусиль, нестандартних підходів і рішень - як з боку владних структур, так і з боку суспільства, підприємництва. Саме ці питання стали предметом обговорення учасниками засідання Круглого столу.

У заході взяли участь представники організацій, підприємств, установ різних видів діяльності, щоб спільними зусиллями визначити коло проблем, знайти рішення для зменшення потенційних ризиків і загроз, запропонувати владі можливі шляхи вирішення виниклих проблем.

Спікери-експерти продемонстрували розробки, які пройшли апробацію на практиці, і дозволяють здійснювати реальні кроки в боротьбі з КОВІД і наслідками хвороби.

Спікерами виступили: Микола Засульський, Цибух Валерій, Оніпко Олексій, Юрченко Володимир, Салюта Михайло, Чухраєв Микола, Бучинський Йосип, Іванчов Павло, Валерій Грищук, Мазниченко Олексій, Костянтин Клімашенко, Забулонов Юрій, Гриненко Юрій, Зімін Володимир, Канюра Олександр.

Модератором круглого столу був Еговкін Володимир - директор Центру інновацій, інвестицій та міжнародних зв'язків УАН, академік УАН.

Джерело: https://www.lnvistnik.com.ua/ru/preodolenie-problem-svyazannyh-s-pandemiej-prakticheskie-dejstviya-speczialistov-vlastej-i-biznesa/

 

Повна відео версія за цим посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=EhMOMYouDes&feature=youtu.be