"Інститут Апікультури" УАН вітає всіх зі святом Всесвітнім днем бджіл

20.05.2021 - 11:00
Увага бджолам !!! - Відновлення на якісно новому рівні
 
Цього року Всесвітній день бджіл відзначається вкрай непростий історичний період, коли багато країн продовжують боротися з широкомасштабними наслідками пандемії COVID-19. 20 травня 2021 року під Всесвітній день бджіл, який відзначається вже четвертий рік поспіль, ФАО запланувала проведення віртуального заходу на тему «Увага бджолам - Відновлення на якісно новому рівні». Мета даного заходу - сприяти глобальному співробітництву і солідарним зусиллям щодо протидії спровокованим пандемією COVID-19 загрозам продовольчої безпеки і сільськогосподарським джерел засобів до існування, приділяючи при цьому особливу увагу відновленню навколишнього середовища і захисту запилювачів. Його проведення дозволить донести до широкого загалу інформацію про важливу роль запилювачів і про те, що кожен може внести вклад у вирішення завдання з відновлення чисельності та поліпшення стану запилювачів.

Приєднуйтесь до заходу 20 травня 2021 року о 13:00 (CEST) і стежте за обговореннями в соціальних мережах, використовуючи хештеги #WorldBeeDay #Savethebees!

Оголосила Генеральна Асамблея ООН в цілях підвищення рівня інформованості щодо великого значення бджіл і інших запилювачів, погроз, з якими вони стикаються, і їх вкладу в забезпечення сталого розвитку.

Нагадаємо: Свято відзначають з 2018 року, коли Генеральна Асамблея ООН проголосила 20 травня Всесвітнім днем бджіл. Крым того, 20 травня 1734 року народився словенській Бджоляр, Засновник сучасного бджільництва Антон Янша.